SERVIER SLOVENSKO je vedúcou spoločnosťou v rôznych terapeutických oblastiach a náš tím je odhodlaný poskytovať inovatívne produkty a riešenia zdravotnej starostlivosti, ktoré slúžia potrebám pacientov. Zároveň nám záleží na našich ľuďoch, príjemné pracovné prostredie, zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov boli vždy našou najvyššou prioritou. Jedným z kľúčových projektov minulého roka bolo sťahovanie do nových kancelárskych priestorov. Projekt si vyžadoval veľa práce, no najlepším ocenením bolo vidieť nadšenie a radosť zamestnancov po nasťahovaní sa do našich nových a moderných kancelárskych priestorov.

Nová kancelária spája variabilitu farieb a teplých drevených materiálov, vytvára priestor pre diskusie aj pre sústredenú prácu. Naši ľudia sa cítia viac prepojení, sú si k sebe bližšie. Počas prestávok môžu využívať útulnú relaxačnú časť kuchynky, kde majú možnosť sa porozprávať, poradiť sa a jednoducho si užiť spoločne strávené chvíle. Inšpiratívne a kreatívne kancelárske priestory, moderný nábytok, dekorácie, fotografie našich zamestnancov podporujú rozvoj talentu a posilňujú vysokú motiváciu slovenského tímu. Zakomponovali sme prvky nábytku, ktoré podporujú zdravší pracovný štýl, ako sú výškovo nastaviteľné kancelárske stoly. Rokovacie miestnosti a otvorený priestor pracovnej časti kancelárie ponúka príležitosti na rozhovory a vyzdvihuje jednu z kľúčových silných stránok slovenského tímu: našu silnú ambíciu uspieť a dosahovať ciele tým, že hľadáme to, čo nás spája a prostredníctvom intenzívnej spolupráce naprieč všetkými oddeleniami.

Nová kancelária situovaná v centre mesta má rovnakú dostupnosť pre všetkých zamestnancov, ľudia milujú výhľady z okien, kde je vidieť architektúru Jurkovičovej teplárne a veží Skypark od známej architektky Zaha Hadid.